postheadericon Центрифуги Buckau Wolf для цукрової промисловості

І.В. Федів, інж., консультант-технолог,
О.О. Серьогін, д-р техн. наук, проф., науковий консультант,
О.В. ВАСИЛЕНКО, інж., керівник проектів,
Представництво BWS Technologie GmbH (Німеччина) в країнах СНД

Компанія Buckau Wolf (Німеччина) працює в 25 країнах світу, поставляючи свою продукцію в Європу, Африку, Азію, Південну і Північну Америку, країни СНД. Номенклатуру продукції, що випускається німецькою компанією Buckau Wolf , складають вакуумні апарати (з 1898 р), системи екстракції (з 1954 р), центрифуги (з 1964 р) і стільникові камери нагріву (з 1968 р). Компанія Buckau Wolf є неодноразовим переможцем в тендерах на поставку центрифуг в Західній Європі серед інших західноєвропейських виробників даного обладнання.

На заводах майже всіх основних компаній — виробників цукру України та Росії встановлено обладнання виробництва Buckau Wolf: «Продімекс», «РосАгро», «Разгуляй», «Астарта-Київ», «Pfeifer & Langen Україна». Його успішна експлуатація здійснюється на цукрових заводах інших агрокомпаній, що розвиваються динамічно . За багато років діяльності компанією Buckau Wolf успішно реалізовано 23 проекти в країнах СНД і кілька сотень проектів по всьому світу.

Sakhar-08_17-34-1
Центрифуги періодичної дії Buckau Wolf
Sakhar-08_17-35-1
Центрифуга безперервної дії Buckau Wolf

У статті, розміщеній в журналі «Сахар», №8 2017 рік, розглянуті:

центрифуги періодичної дії, центрифуги безперервної дії, підхід компанії Buckau Wolf до продажу обладнання.

Висновки:

В останні роки центрифуги періодичної і безперервної дії німецької компанії Buckau Wolf все більш впевнено займають своє гідне місце на ринках України та Росії.

Цукрові заводи України і Росії на своєму досвіді переконуються в надійності центрифуг Buckau Wolf, їх високій технологічності, ергономіці та енергоефективності, про що свідчать щорічні обсяги продажів. При цьому постійно підвищується рівень сервісу і роботи з клієнтом від моменту узгодження технічної специфікації до монтажу, пусконалагодження та введення обладнання в експлуатацію з навчанням співробітників заводів відповідно до передових європейських стандартів.

За матеріалами журналу «Сахар», №8, 2017 рік